Tvorba

3 kroky k Vaší prezentaci

Připravili jsme pro Vás tři kroky, které společně projdeme za účelem dodání té nejvhodnější webové prezentace.

Ser02
Zaměření

Důkladně s Vámi zkonzultujeme budoucí zaměření Vašich webových stránek, abychom zajistili funkčnost, vhodnost a možnost použití doplňků pro budoucí použití.

Ser03
Design

Pro Vaše odvětví najdeme nejvhodnější šablony a v případě zájmu zpracujeme grafické podklady.

Ser04
Správa & proškolení

S Vaším webem Vás řádně proškolíme o používání. Je pak již na Vás, zda se rozhodnete správu svěřit nám, nebo vše ponecháte ve svých rukou.

Šablony

Jak je to vůbec s výběrem šablony?

Veškeré weby stavíme na již vytvořených šablonách.

Free templates (šablony)

Plně respektujeme Váš rozpočet. Při výběru levnější varianty za použití šablony zdarma řádně prozkoumáme možnosti a navrhneme Vám nejvhodnější řešení. Z pravidla bývají u těchto šablony velmi omezené funkce, proto toto doporučujeme pouze projektům, kteří chtějí čistě statický (informativní) web.

Premium templates (šablony)

Ceny prémiových šablon se pohybují od 20$ a z pravidla umožnují celou řadu funkcí, které Vám pomohou ve vašem zaměření. Toto řešení doporučujeme projektům, kteří chtějí se svým webem nadále pracovat, či chtějí o "level" lepší web.

Ser05
triangle2
circle2
0
Projektů dokončeno
0 +
Roky zkušeností
0
Grafických souborů vytvořeno
0
Aktivních webů
icons8-lock
Webové služby
icons8-idea
Grafika
icons8-contacts
Individuální záležitosti
icons8-toolbox
Správa
Služby

A jaké služby k webům nabízíme?

Jelikož webová prezentace je víceméně až poslendí krok, nabízíme zprostředkování a nastavení webových služeb jako je Webhosting, domény, HTTPS, emaily, subdomény a jiné. Taktéž se rádi ujmeme správy Vašeho webu – aktualizace, úpravy, udržování webu aktivním a monitoring.

tick
Grafika

Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu grafických prací. Potřebujete nové logo, banner, reklamní prostředky či vizitky? Napište nám.

tick
Individuální záležitosti

Nenašli jste zde co hledáte? Zašlete nám nezávaznou poptávku. Váš dotaz co nejrychleji zpracujeme a pokusíme se navrhnout vhodné řešení.